Członkowie honorowi
Od 2 czerwca 2018 roku naszymi członkami są Państwo Hanna i Antoni Gucwińscy.
Menu
Poznaj nas
Składka członkowska
Regulamin
Deklaracja członkowska
Normy hodowlane
Rejestr Jeży
NEWS
Kontakt
WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ. TO NIC NIE KOSZTUJE. WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ KONTO NA FANIMANI I ROBIĆ ZAKUPY. ZA WSZYSTKIE DAROWIZNY BARDZO DZIEKUJEMY. POMÓŻ NAM
MOŻESZ NAM POMÓC RÓWNIEŻ W INNY SPOSÓB: drukując materiały na nieodpłatne prelekcje dla dzieci, udostępniając nam darmowy hosting, przeznaczając produkty dla domów tymczasowych.
Dziękując za wsparcie naszych działań, tutaj zamieścimy Twoją reklamę.
Darczyńca
Współpracujemy
Współpracujemy
Share Button

• sierpień 2014•

Interwencja w sklepie zoologicznym we Włocławku – w trakcie. Czekamy na kontakt z właścicielem sklepu.

Jezynka_31x22px

Poniżej zdjęcia Waszych jeżyków. Bardzo za nie dziękujemy i zachęcamy do nadsyłania kolejnych. Nigdy nie jest zbyt dużo kolczków 🙂 Pozwól innym poznać swojego jeżyka.

Jezynka_31x22px

•lipiec 2014•

1.
Interwencja w sklepie zoologicznym w Katowicach na prośbę P. Sylwii.

Interwencja p.o. Rzecznika Praw Jeży Doroty G.: “Sklep zobowiązał się do postawienia domku do góry nogami. Niestety na postawienie domku w tradycyjny sposób obsługa sklepu nie chciała się zgodzić. Po załączonych zdjęciach wnioskuję, że na jeże bezpośrednio nie pada mocne światło, mogące je oślepić. Co do “zanieczyszczenia akwarium”: nie uważam, aby takowe miało miejsce. Poprosiłam Panią składającą prośbę o interwencję, by za jakiś czas sprawdziła czy domek został postawiony zgodnie z umową. Obecnie czekam na odpowiedź.”

2.
23 lipca w Klubie Mieszkaniowym “Wanacja” w Starachowicach, dzięki uprzejmości Pani Kierownik Klubu, odbyła się prelekcja na temat zachowania jeży pigmejskich.

Dziękujemy za możliwość spotkania się z dziećmi. Po prelekcji każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie z jeżykiem pigmejskim. Niestety trochę zawiódł sprzęt i nie wszystkie zdjęcia wyszły.

Poniżej uczestnicy prelekcji mogą pobrać swoje zdjęcia. Należy odszukać numer id i wpisać hasło. Przykro nam ale zdjęcia o id 5, 6, 7, 8, 11, 23 i 24 wyszły słabo (zawinił sprzęt); zrobiliśmy wszystko, co można było z nimi zrobić, aby poprawić jakość. W związku z tym niektóre z nich są czarno białe lub mają filtr.

         

        Str.: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31