Członkowie honorowi
Od 2 czerwca 2018 roku naszymi członkami są Państwo Hanna i Antoni Gucwińscy.
Menu
Poznaj nas
Składka członkowska
Regulamin
Deklaracja członkowska
Normy hodowlane
Rejestr Jeży
NEWS
Kontakt
WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ. TO NIC NIE KOSZTUJE. WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ KONTO NA FANIMANI I ROBIĆ ZAKUPY. ZA WSZYSTKIE DAROWIZNY BARDZO DZIEKUJEMY. POMÓŻ NAM
MOŻESZ NAM POMÓC RÓWNIEŻ W INNY SPOSÓB: drukując materiały na nieodpłatne prelekcje dla dzieci, udostępniając nam darmowy hosting, przeznaczając produkty dla domów tymczasowych.
Dziękując za wsparcie naszych działań, tutaj zamieścimy Twoją reklamę.
Darczyńca
Współpracujemy
Współpracujemy
Share Button

Kwiecień to również prelekcje. Byliśmy w SP nr 9 w Starachowicach. Spotkanie z Jeżem objęło najstarsze klasy. Grupa objęła ponad 100-uczniów. Dyrekcja szkoły była zafascynowana, że prowadząca prelekcje potrafiła zainteresować tematem, niełatwą grupę słuchaczy 🙂 Otrzymaliśmy podziękowania.

Nasze dążenie do przedstawianie ciekawej lekcji przyrody bardzo się sprawdza.

 

Nie próżnujemy:) Już wkrótce plakat promujący PIERWSZĄ W POLSCE MIĘDZYNARODOWĄ WYSTAWE JEŻY PIGMEJSKICH. A tymczasem – 05.02.2018r Odbyła się prelekcja w Przedszkolu w Błaszczowie. Dzieci były zachwycone jeżykami. Dzieciom biorącym udział w konkursie rysunkowym zostały wręczone dyplomy.

Adopcja, dwa jeżyki, dziewczynki. Jedna Stonka ma 4-latka, druga 3-latka. Obie dziewczynki do adopcji są razem, odbiór w Poznaniu, Stonka nie wymaga uwagi i nie lubi być na rękach.

Jeżyki przyzwyczajone są do przestrzeni, terrarium stoi na podłodze i służy wyłącznie jako sypialnia. Terra do odbioru w Koziegłowy.

Jeżyki nie wymagają zakupu wyposażenia, otrzymają podgrzewane terra i kołowrotki z miseczkami, praktycznie wszystkie swoje rzeczy z dotychczasowego domu.

Str.: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31