Członkowie honorowi
Od 2 czerwca 2018 roku naszymi członkami są Państwo Hanna i Antoni Gucwińscy.
Menu
Poznaj nas
Składka członkowska
Regulamin
Deklaracja członkowska
Normy hodowlane
Rejestr Jeży
NEWS
Kontakt
WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ. TO NIC NIE KOSZTUJE. WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ KONTO NA FANIMANI I ROBIĆ ZAKUPY. ZA WSZYSTKIE DAROWIZNY BARDZO DZIEKUJEMY. POMÓŻ NAM
MOŻESZ NAM POMÓC RÓWNIEŻ W INNY SPOSÓB: drukując materiały na nieodpłatne prelekcje dla dzieci, udostępniając nam darmowy hosting, przeznaczając produkty dla domów tymczasowych.
Dziękując za wsparcie naszych działań, tutaj zamieścimy Twoją reklamę.
Darczyńca
Współpracujemy
Współpracujemy
Share Button

• maj 2014•

W ramach działań promocyjnych propagowania informacji o jeżach pigmejskich zorganizowaliśmy pierwszy w Polsce Pokaz Pigmejskich Jeży Afrykańskich.

Pokaz odbył się w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym w Chorzowie (http://zoo.silesia.pl), w dniu 24 maja.

Planowane godziny pokazu 12:00-16:00.
Z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia jak wcześniejsze rozpoczęcie pokazu, zmęczenie osób i jeży uczestniczących w zorganizowanej imprezie,  zmiany pogody oraz wcześniejszego kończenia Pokazu przez osoby dojeżdzające z różnych stron Polski, Pokaz odbył się w godzinach 10:50-14:30.

Za co przepraszamy wszystkie osoby, które przyszły na Pokaz później.

Pokaz został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Pozwolił nie tylko na wzajemne poznanie się osób, które w nim uczestniczyły, ale również promocję działań Stowarzyszenia.

Pokaz umożliwił nam kontynuację działań edukacyjnych. Każdy mógł nie tylko dowiedzieć się ciekawych informacji o jeżach pigmejskich, ale również poznać podstawowe informacje o jeżach europejskich. Dodatkowo zwiedzający mogli potrzymać lub pogłaskać jeżyki, zrobić sobie z nimi zdjęcia i otrzymać naszą jeżykową naklejkę.

Pokaz nie mógłby odbyć się bez życzliwości śląskiego zoo w Chorzowie, które nie tylko nieodpłatnie udostępniło nam miejsce w zoo ale również zapewniło świetną organizację, przygotowało stoiska, udostępniło pawilon oraz transport po terenie zoo.
Pomoc, którą kierownictwo śląskiego zoo nam zaoferowała jest bezcenna.
Dzięki nim, dzieci mogły poznać urocze stworki jakimi są jeże pigmejskie. Bardzo im za to dziękujemy. To dzięki Wam Pokaz był możliwy.

Jako Przedstawiciel Stowarzyszenia, dziękuję wszystkim, którzy wsparli nas uczestnicąc w Pokazie. Bez Waszego wsparcia byłoby to pozbawione sensu.

Szczególne podziękowania za bezinteresowne przybycie osób, które wyraziły chęć pomocy w ustawianiu stanowisk. Wasza serdeczność  jest nieoceniona.

Gorące podziękowania dla Rynku zoologicznego (http://www.rynekzoologiczny.pl/), który wsparł naszą inicjatywę i objął ją patronatem medialnym.

Zdobyte na Pokazie doświadczenie jest bezcenne.

Jeszcze raz dziękujemy za wasza obecność i pomoc.

Fotorelacje:

z fb ŚLĄSKIEGO ZOO

Uczestnika Pokazu – wielkie dzięki Krzysiek

“Od Zaplecza”

Fotorelacja Ani i Iwony – dziękujemy

Str.: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31