Członkowie honorowi
Od 2 czerwca 2018 roku naszymi członkami są Państwo Hanna i Antoni Gucwińscy.
Menu
Poznaj nas
Składka członkowska
Regulamin
Deklaracja członkowska
Normy hodowlane
Rejestr Jeży
NEWS
Kontakt
WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ. TO NIC NIE KOSZTUJE. WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ KONTO NA FANIMANI I ROBIĆ ZAKUPY. ZA WSZYSTKIE DAROWIZNY BARDZO DZIEKUJEMY. POMÓŻ NAM
MOŻESZ NAM POMÓC RÓWNIEŻ W INNY SPOSÓB: drukując materiały na nieodpłatne prelekcje dla dzieci, udostępniając nam darmowy hosting, przeznaczając produkty dla domów tymczasowych.
Dziękując za wsparcie naszych działań, tutaj zamieścimy Twoją reklamę.
Darczyńca
Współpracujemy
Współpracujemy
Share Button

2017

Wielkopolska Giełda Terrarystyczno- Zoologiczna -> Poznań 

“Szczeciński Dzień Dziecka” -> Szczecin

“Zooweekend” -> Katowice 

Targi Warszawa

2016

Prelekcje. W związku z próba uzyskania nr KRS nie możemy pozwolić sobie na Pokazy.

2015

Zapraszam na przygodę z jeżykiem

Zapraszam na przygodę z jeżykiem

Animal Show Kraków -> Kraków

2014

SPRAWOZDANIE Z II POKAZU JEŻY PIGMEJSKICH W POLSCE

 

 

Poniżej sprawozdanie i relacja od Dominiki i Krzyśka, na których spadł ciężar organizacji II Pokazu Pigmejskich Jeży Afrykańskich w Polsce.
Bardzo dziękujemy za ich zaangażowanie, nie tylko za zainwestowany czas, ale i zapewnienie banerów, identyfikatorów, stołów, i namiotu.
Szczególne podziękowania dla Pani Marzeny z Polskiego Klubu Psa Rasowego Oddział Nr 5 w Krakowie, która wsparła naszą inicjatywę.
“Ekipa” Agnieszki okazała się nieocenionym wsparciem organizacyjnym. Dzieci pomogły wycinać naklejki i rozdawać upominki. Agnieszka pomagała w trakcie prezentacji jeżyków, została również do końca imprezy i była wsparciem dla Krzyśka i Dominiki przy składaniu naszego namiotu.

“Fotorelacja z II Pokazu Pigmejskich Jeży Afrykańskich w Kielcach
Na pokazie byliśmy w składzie Ja, Krzysiek i Sylwia oraz Agnieszka Pokrzepa z forum której dziękujemy za pomoc.
Pokaz się udał, było zainteresowanie spore, upominki Tropicala rozdane.
Nasze logo znalazło się w katalogu wystawowym oraz na początku zostaliśmy przedstawieni przez organizatora.

https://plus.google.com/photos/106528783…Of51Z3TxAE (Dominika i Krzysiek)”

Fotorelacja  Agnieszki

Fotorelacja (skrót – 5 zdjęć)

 

  • W dniu 28.06.2014 (sobota) w Kielcach na terenie boiska sportowego przy ulicy Kusocińskiego. Będzie to drugi w Polsce Pokaz Jeży Pigmejskich. Kontakt z osobą nadzorującą organizację Pokazu: krzyzal@gmail.com

Drugi Pokaz Jeży Afrykańskich

 

  • W Śląskim Ogrodzie Zoologicznym w Chorzowie (http://zoo.silesia.pl), w dniu 24 maja 2014r. I w Polsce Pokaz Jeży Pigmejskich.

Jezyk_750x200

 

W ramach działań promocyjnych propagowania informacji o jeżach pigmejskich zorganizowaliśmy pierwszy w Polsce Pokaz Pigmejskich Jeży Afrykańskich.

Pokaz odbył się w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym w Chorzowie (http://zoo.silesia.pl), w dniu 24 maja.

Planowane godziny pokazu 12-16.
Z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia jak wcześniejsze rozpoczęcie pokazu, zmęczenie osób i jeży uczestniczących w zorganizowanej imprezie,  zmiany pogody oraz wcześniejszego kończenia Pokazu przez osoby dojeżdzające z różnych stron Polski, Pokaz odbył się w godzinach 10:50-14:30.

Za co przepraszamy wszystkie osoby, które przyszły na Pokaz później.

Pokaz został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Pozwolił nie tylko na wzajemne poznanie się osób, które w nim uczestniczyły ale również promocję działań Stowarzyszenia.

Obejrzyj krótką relację video

Pokaz umożliwił nam kontynuację działań edukacyjnych. Każdy mógł nie tylko dowiedzieć się ciekawych informacji o jeżach pigmejskich ale również poznać podstawowe informacje o jeżach europejskich. Dodatkowo zwiedzający mogli potrzymać lub pogłaskać jeżyki, zrobić sobie z nimi zdjęcia i otrzymać naszą jeżykową naklejkę.

Pokaz nie mógłby odbyć się bez życzliwości śląskiego zoo w Chorzowie, które nie tylko nieodpłatnie udostępniło nam miejsce w zoo ale również zapewniło świetną organizację, przygotowało stoiska, udostępniło pawilon oraz transport po terenie zoo.
Pomoc, którą kierownictwo śląskiego zoo nam zaoferowała jest bezcenna.
Dzięki nim, dzieci mogły poznać urocze stworki jakimi są jeże pigmejskie. Bardzo im za to dziękujemy. To dzięki Wam Pokaz był możliwy.

Jako Przedstawiciel Stowarzyszenia, dziękuję wszystkim, którzy wsparli nas uczestnicąc w Pokazie. Bez Waszego wsparcia byłoby to pozbawione sensu.

Szczególne podziękowania za bezinteresowne przybycie osób, które wyraziły chęć pomocy w ustawianiu stanowisk. Wasza serdeczność  jest nieoceniona.

Gorące podziękowania dla Rynku zoologicznego (http://www.rynekzoologiczny.pl/), który wsparł naszą inicjatywę i objął ją patronatem medialnym.

Zdobyte na Pokazie doświadczenie jest bezcenne.

Jeszcze raz dziękujemy za waszą obecność i pomoc.

Fotorelacje:

z fb ŚLĄSKIEGO ZOO

Uczestnika Pokazu – wielkie dzięki Krzysiek

“Od Zaplecza”

Fotorelacja Ani i Iwony – dziękujemy